Kıyam£t£ kaDaR h£Psi
Lütfen Siteye Üye oLunuz veya qiRiş yapınız
İyi ForumLar
(:
Kıyam£t£ kaDaR h£Psi
Lütfen Siteye Üye oLunuz veya qiRiş yapınız
İyi ForumLar
(:
Kıyam£t£ kaDaR h£Psi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kıyam£t£ kaDaR h£Psi

Kıyamete Kadar Hepsi Fan !

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

özgenin sorunu

2 posters
YazarMesaj
yoshyozge
Dénémé ModDénémé Mod
yoshyozge

Doğum tarihi : 17/01/95
Nerden : MERSİN CANIM GELCEN Mİ GELCEKSEN YOSHYİMİDE GEİTR LÜTFENNNNNN
İş/Hobiler : öğrenci/HEPSİ
Lakap : yoshykolik

özgenin sorunu Empty
MesajKonu: özgenin sorunu   özgenin sorunu Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 7:44 am

yhaa bu sölediklerini hasana söyleyemem onu çok seviorum ama bilmiorum o beni sevior mu sevmio mu facebook ta bi kıza şunları yazmış yazzdığı msj böle :

slm zeynep biliyorum seninle konuşacak hiç yüzüm yok belki sende çk şaşırmış olmalısın hiç yoktan nurşen varda o akıl etti sana mesaj göndermemi biliyorum çok hatam var dı seni çok üzdüğümü ve seni çok kırdığımı ama ne olursun beni affet seni çok sevmiştim bu aralar kendimi hiç iyi hissetmiyorum ve her gece seni düşünüyorum inan bana senin gibisini hiç gömedim lafı uzatmak istemiyorum SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM [[[[[[[[[HAYALLERİMDEKİ GÜSSEL DEMEKKİ SENMİŞSİN ]]]] ÖLENEDEK AŞKIMSIN UNUTMA }}}

bunu yazmış bu kızla ben kavga etmiştim hasanın peşini bıraksın die ocakta fln dı
sonra işte böle ama hasan beni kıskandırmak için flan yapmış olabilr mi bende tlfonda bi erkekle konuşuor gibi yapıordum ama gerçektende seviorsa o kzıı . ...

çok bulanımdayım ailemden nefret ediorum özellikle annemden
babam ztn yok abm salağıda kendi aleminde üniversitede .
bensee ... tek güvencem hasandı o da benden ayrılıınca tam yanlız kaldım . .. ne yapcağımı bilmiorum hasan benden ayrıldığı zaman tam steslendm koluma jilet fln attım kaç defa hatta H harfi yaptım damarın üzerrinden izi kaldı
BEN NE YAPCAM ÇOK YALNIZZIM BANA YARDIM EDİN

arkadaşlar bana yardım edin
yoshyozge
Dénémé ModDénémé Mod
yoshyozge

Doğum tarihi : 17/01/95
Nerden : MERSİN CANIM GELCEN Mİ GELCEKSEN YOSHYİMİDE GEİTR LÜTFENNNNNN
İş/Hobiler : öğrenci/HEPSİ
Lakap : yoshykolik

özgenin sorunu Empty
MesajKonu: Geri: özgenin sorunu   özgenin sorunu Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 7:45 am

ya buarada flood için özür
selinin yorumuna göre bu
TipsY..*
Dénémé ModDénémé Mod
TipsY..*

özgenin sorunu Empty
MesajKonu: Geri: özgenin sorunu   özgenin sorunu Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 2:12 pm

babam yok derken??ve buarada sen çok yanlış yapmışsın sana hiç değer vermeyen biri için bunlar yapılırmı insan hiç koluna jilet atarmı yha bak o seni sevmiyosa sen niye onun peşinden koşuyosun sana hiç değer ermeyen birine sen üzüldüğünde seninle üzülmeyen birine niçin değer veriyosun unutma hayat çok kısa ve yarın yada öbürgün başına ne geliceğini asla bilemezsin daha yaşımız çok küçük ilerde kimlerle karşılaşacağın belli bile değil kendine sakın eziyet etme o yokmuş gibi davran bunun ne kadar zor olduğunu biliyorum ama onu unutmaya çalış kndine bi hobi geliştir mesela şey die düşün eğer derslerimde başarılı olursam o benden yavaş yavaş hoşlancak eğer salladım gitar çalarsam bana ilisi artçak öle düşün tamam mı ama sakın unutma hayat çok kısa ilerd eçok pişman olabirsin
http://www.harikaerenciler.forump.biz

özgenin sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası